Rozwiązania IT nowej generacji

Klienci

Nasi Klienci

 

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Misją Agencji Rozwoju Przemysłu jest wspieranie działań restrukturyzacyjnych oraz kreowanie proinnowacyjnych rozwiązań w celu poprawy pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstw.

 

 

RZESZOW.jpg

Urząd Miasta Rzeszowa

Urząd Miasta Rzeszowa, który korzysta z oprogramowania elektronicznego rejestru pism, systemu SOLVEO.EOD oraz SOLVEO.CMS w zakresie prowadzenia serwisów internetowych oraz Biuletynu Informacji Publicznej.

 

 

PGE.jpg

PGE Dystrybucja S.A.

Spółka pełni funkcje Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Prowadzi działalność w zakresie dystrybucji energii elektrycznej oraz jest odpowiedzialna za ruch sieciowy w systemie dystrybucyjnym oraz bieżące długookresowe bezpieczeństwo funkcjonowania tego systemu.

 

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie i Lublinie

Okręgowe Izby Radców Prawnych w Rzeszowie oraz Lublinie będące regionalnymi jednostkami organizacyjnymi samorządu zawodowego radców prawnych.

 

MERCEDES.jpg

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Rzeszów

Autoryzowany Dealer marki Mercedes-Benz, Mitstubishi oraz Subaru. Świadczący także usługi w zakresie sprzedaży kredytów oraz leasingów samochodowych Mercedes-Benz Bank i Mercedes-Benz Leasing oraz kompleksowej obsługi ubezpieczeniowej pojazdów.

 

 

INTERIA.jpg

INTERIA.PL S.A.

Czołowy gracz polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych.

 

 

RARR.jpg

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

RARR S.A. prowadzi działalność służącą wszechstronnemu rozwojowi regionu Podkarpacia poprzez skoncentrowanie i mobilizację potencjału środowisk lokalnych oraz działalność doradczą i usługową w procesach restrukturyzacji, otwierania i wspomagania przedsięwzięć gospodarczych, promocji regionu oraz pozyskiwania zagranicznych środków pomocowych.

 

                                                         

WSPIA.jpg

Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Przemyślu

WSPiA jest najstarszą uczelnią niepubliczną na Podkarpaciu. Została utworzona w 1995 r. decyzją Ministra Edukacji Narodowej i aktualnie jest jedną z największych uczelni niepublicznych w Polsce. Obecnie w WSPiA studiuje 10 tys. studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

 
 
 
 

Uniwersytet Rzeszowski

Największa publiczna uczelnia na Podkarpaciu, na której kształci się ponad 22 tys. studentów. Uniwersytet Rzeszowski ma prawo do nadawania stopnia doktora habilitowanego w zakresie historii oraz stopnia doktora w pięciu innych specjalnościach.

 

 

Urząd Miasta Kazimierz Dolny

Gmina posiadająca bardzo bogate zasoby dziedzictwa kulturowego. Kazimierz Dolny jest wpisany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków do rejestru zabytków jako zespół urbanistyczno-architektoniczno-krajobrazowy, a w 1994r. Prezydent RP uznał Kazimierz Dolny za pomnik historii.

 

 

Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” Sp. z o.o.

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, jest najdalej wysuniętym na południowy-wschód lotniskiem komunikacyjnym Polski z regularnymi rejsami przewoźników takich jak PLL "LOT", Ryanair oraz Lufthansa.