Rozwiązania IT nowej generacji

Business Intelligence i Hurtownie danych

Oferowane przez nas narzędzia klasy Business Intelligence pozwalają na natychmiastowe przetworzenie bieżących danych w wiarygodną informację, której oczekuje przedsiębiorstwo.

Nasze rozwiązania Business Intelligence opierają się o hurtownię danych oraz narzędzia analityczne umożliwiające bieżące ich przetwarzanie.

Hurtownia danych umożliwia gromadzenie ujednoliconych danych z różnych obszarów działalności firmy (handlowe, finansowe, marketingowe, produkcyjne…) w postaci tabel faktów, które stają się potem podstawowym źródłem narzędzi analitycznych.

Część analityczną systemu Business Intelligence stanowią narzędzia OLAP w odmianach wielowymiarowych, relacyjnych i hybrydowych.

Narzędzia przetwarzania danych OLAP mogą być osadzane w przeglądarkach internetowych oraz w popularnych programach takich jak Microsoft Excel dzięki czemu korzystanie z ich funkcjonalności jest bardzo proste i intuicyjne.

Ponadto nasze systemy Business Intelligence mogą współpracować w systemem Elektronicznego Obiegu Dokumentów w zakresie powiadomiania kierownictwa (EIS).